סיירת שטח מנהלתית תפעולית לתמיכה וביטחון

סיירת שטח, לליווי תפעולי-מנהלתי-בטיחותי מקיף 8-17

אחד הקשיים המלווים כל בעלת גן או גננת, הוא מצב הבדידות המקצועית, והריחוק מכל גורם מקצועי, אשר יכול לתת תמיכה מהירה, זמינה, ויעילה – לכל אורך יום העבודה, 8 עד 17, כל ימי השבוע.

בשיטת מעטפת הליווי והפיקוח שלנו, אנו רואים בעניין זה, את אחת מנקודות הייחודיות שלנו. מבחינת בעלת הגן - לא עוד משרדים רחוקים של מוקד טלפוני, לא עוד ביקורי פיקוח ביקורתי אחת ל-3 חודשים – אלא סיירת שטח אזורית, העובדת כל ימות השבוע – ונותנת לך מענה מיידי, אצלך בגן לכל הבעיות הקריטיות בעבודתך: בטיחות, תחזוקה, בריאות, וגם "עזרה ראשונה" פדגוגית.

חשוב לנו, שתראי בנו כתובת לכל מצב של מצוקה, או הזדקקות לעזרה. אנחנו פה עבורך, ואנו מאמינים שהשקעתך הכספית בשירות שלנו – מצדיקה את ההבטחה, שנסייע לך מיידית-בשטח, בכל תחום מנהלתי-בטיחותי-פדגוגי דחוף.

באמצעות מוקד השרות האזורי שלנו, אשר יחלוש על אשכול של גני ילדים, מעונות יום, ופעוטונים, באזור גאוגרפי מוגדר – אנו ננטר ונלווה יומיומית את פעילות הגנים והצוותים החינוכיים-טיפוליים, תוך מענה מהיר ונגיש, לכל בעיה תפעולית בטיחותית או פדגוגית, המתעוררת ללא הכנה מוקדמת.

אנו מעניקים לך שרות עד הבית: שקט נפשי ובטחון אישי, הם מפתחות לעבודה טיפולית-חינוכית מסודרת. אנו רוצים שאת תפני את כל חזקותייך כבעלת גן, כגננת או סייעת – לטובת העבודה שאת עושה הכי טוב – טיפול חם ומסור בפעוטים שלנו.


להצטרפות לשירותי התמיכה ולפרטים נוספים - לחצו כאן

לשלום הילד והתפתחותו המיטבית והתקינה בשילוב תמיכה מקצועית מקיפה למערך הגן ולהעצמת הגננת והצוות החינוכי

הצטרפו למהפכה!