חוק הפיקוח – נוהל לקבלת אישור ראשוני – טיוטה

נוהל לקבלת אישור ראשוני להפעלת מעונות יום לפי חוק הפיקוח על מעונות היום, התשע"ט -2018. (טיוטה)

הנדון - נוהל לקבלת אישור ראשוני - טיוטה (חוק הפיקוח).

להלן קישור לאתר משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. אשר יציג בפניכם את טיוטת הנוהל לקבלת אישור ראשוני להפעלת מעונות יום לפי חוק הפיקוח על מעונות יום, התשע"ט-2018.

למעבר לקישור – לחצו כאן

אתם יותר ממוזמנים להעביר לנו הערות חשובות מנקודת מבטכם המקצועית.
ניתן לשלוח הערותיכם אלינו לכתובת מייל הבאה – office@p-ganim.org.il
ואנו נדאג להעבירם ל"ממונה" מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

משרד העבודה והרוווחה - תמונת קישור לאישור ראשוני

החוק מסדיר לראשונה את מערך הפיקוח והרישוי הממשלתי על כלל מעונות היום לפעוטות שבהם שוהים 7 פעוטות לפחות, בכדי להגן על הפעוטות השוהים במעונות, על שלומם ובטיחותם.

החוק קובע כי חלק מהתנאים לקבלת רישיון ייקבעו בתקנות (להלן – תקנות חובה). כל עוד לא מוחלות לגבי מעון יום לפעוטות תקנות החובה, יהיה מחויב המבקש להפעיל מעון יום לפעוטות באישור ראשוני.

מאחר שטרם הותקנו תקנות חובה, החל מיום 01.09.2019 מחויב כל אדם המפעיל או רוצה להפעיל מעונות היום לפעוטות השוהים בו לפחות 7 פעוטות בקבלת אישור ראשוני מאת הממונה (מנהל אגף מעונות יום ומשפחתונים במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים).

כל מעונות הגיל הרך יידרשו לפעול רק אם ניתן להם אישור ראשוני, ע"י הממונה, על הנושא – מנהל האגף למעונות יום ומשפחתונים לגיל הרך.
תחילת מועד האישור הראשוני - החל מיום 01.09.2019
לטיוטת אישור ראשוני – לחצו כאן


אנו מעניקים לך שרות עד הבית - הערכות מקצועית ונכונה לתקנות חוק הפיקוח ולמציאות החדשה בענף הגנים הפרטיים הנו מרכיב חשוב והכרחי עבורך. אנו נקנה לך שקט נפשי וביטחון מקצועי על ידי ליווי ותמיכה מקיפה לכל אורך הדרך באמצעות מעטפת התמיכה המקצועית הייחודית שלנו. ביחד נוביל אותך ואת מערך הגן שלך לגן מוביל ומותאם למציאות החדשה.
לפרטים נוספים לחץ כאן
58

גנים פרטיים שהצטרפו למעטפת


1675

הורים שהצטרפו למעטפת הפיקוח


לפרטים ולהצטרפות