גן ברקת

התקשרו

054-8022889

להרשמה ולהצטרפות לשנה"ל הבאה

קצת עלינוגן ברקת הנו מסגרת חינוכית לילדים בגילאי שנה עד 3 וחצי. המלווה על ידי צוות חינוכי מקצועי ומנוסה המקנה חום אהבה וחיבוק חם לילדים.
הגן נולד מתוך רצון לתת לילדים סביבה חמה, מטפחת ותומכת לגיל הרך ומתוך הבנה שזה הבסיס להתפתחות תקינה ,למיצוי ולמקסום היכולות בעתיד.

כחלק מהערכות לחוק הפיקוח, לצורכי החברה ולמציאות החדשה. גן ברקת הצטרף למעטפת התמיכה והבקרה חברתית -פדגוגית של החברה לפיתוח ופיקוח גנים פרטיים בישראל.

ו

עדכונים חודש אוקטובר 2019

 • הנהלת הגן מבצעים התאמה והיערכות מקצועית לתקנות חוק הפיקוח החדשות (2019).
 • כל צוות הגן עבר הכשרה של קורס נאמני עזרה ראשונה
 • מנהלת הגן עברה קורס התנהלות בטוחה

האני מאמין שלנו

במרכז האני מאמין החינוכי של גן ברקת עומדת המחשבה כי ילדים זקוקים לביטחון, אחד הדברים העיקריים המקנים לילד ביטחון הוא חום ואהבה, כאשר ילד מרגיש כי יש מי שיחבק, ילטף ויאמר מילה טובה אזי ביטחונו העצמי, דימויו העצמי, הביטוי העצמי והבעת הרגשות שלו עולים, כמו כן היכולת שלו להתמודד בסיטואציות שונות טובה יותר.

בד בבד, הקניית כללי התנהגות בצורה ברורה ומובנת לילד, כזו היוצאת מתוך עולמו אף הם יגרמו לתחושת בטחון, היכולת להבין שיש מי שמסתכל עליו ושהעולם סביבו קבוע נותנים לו להרגיש בטוח במעשיו ובסובבים אותו.

הקו המנחה הוא שבצד כל זכות יש גם אחריות.
במקביל ליצירת בטחון אצל הילדים, בגן ברקת פועלים לפיתוח עצמאות וכושר ביטוי מתוך אמונה בילד וביכולתו , בנוסף מאמינים בגן ברקת כי נכון להסתכל לילדים בגובה העיניים, הקו המנחה הוא מתן כבוד אמיתי לילד, מתוך התחשבות בצרכיו האמתיים במסגרת גן ברקת .

כל אלה נעשים באווירה נעימה, חיובית ומשתפת על מנת שכל ילד יוכל לבטא את אישיותו הייחודית, ולקבל מענה לצרכיו.

מטרות העיקרית של צוות החינוכי היא באמת לחפש את המיוחד בכל ילד ולצאת מתוך נפשו ואישיותו לסיפוק צרכיו, על כן המסגרת הלימודית בגן הינה למידה מזדמנת מחד ומכוונת מאידך.
זאת ועוד בגן ברקת מאמינים כי הילד בשעות הפעילות בגן לומד בכל עת, כל חוויה שהילד עובר בגן תורמת לתהליך התפתחותו. הלמידה בגן הינה למידה משמעותית (הילד לומד מתוך כל הקשור לעולמו), חוויתי והתנסותי, הגן עשיר בחומרים ואמצעי למידה, אשר יגרו את הילד לחקור ולהבין ויעודדו את סקרנותו.

בנוסף לזאת מאמין הצוות כי הלמידה צריכה להיעשות ביחד עם הילדים ולכן הלמידה הינה תהליך, והוא לא פחות חשוב ואפילו יותר מהתוצר עצמו.
כל אלה, נעשים בשיתוף פעולה פורה עם הסביבה הראשונית של הילד, הבית.

חשיבות הבית כמערכת תומכת, מעשירה, מאפשרת ומקבלת הינה רבה מאד. על כן, בגן פועלים ליצירת אווירה שיתופית ומקבלת, הפתוחה להארות והערות, תוך מתן כבוד הדדי, כאשר העיקרון המנחה הינו טובת הילד העומדת בפני הסובבים אותו.

מידע כללי

 • ייחודיות הגן - מסגרת חינוכית מקצועית, שמלטפת, מחבקת, אוהבת השמה לדגש על העצמת בטחון הילד והדימוי העצמי בשלבי התפתחותו. אווירה של בית חם ואוהב לצד מקצועיות ושקיפות מלאה
  • חזון הגן - צוות מקצועי ומנוסה שיעניק לילד ביטחון אישי והתפתחות חינוכית מיטבית ע"י מעטפת אנושית משפחתית חמה ואוהבת
   • חוגים והעשרה - 5 חוגים מעשירים ומגוונים מידי שבוע!
    • גילאים - שנה - 3.5 שנים
    • שעות פעילות - א'-ה': 07:00-17:30, ו': 07:30-12:00

שקיפות ומעורבות הוריםבגן ברקת הורי הילדים ייהנו משותפות, מעורבות ותמיכה מקצועית, ייעוץ, הכוונה ופתרונות - בכל ההיבטים השונים תוך טיפוח ושמירה על שלום ילדינו.

גן ברקת הוא הבית המשפחתי השני של הילד שלכם ולא רק, הוא גם הבית של ההורים. אז אצלנו בגן הכל פתוח! , הורים מרגישים וירגישו חלק בלתי נפרד מהגן ומהצוות. והכל בכייף ובאהבה.

ממליצים עלינו